En Şık Tesettür Yelek Kombinleri

Categories ModaPosted on

Tek başına bluz yada tunikler ile gezmeyi sevmeyenlerin en sevdiği parçalardan biri olan yelekler ile bugün en şık tesettür yelek kombinlerini yapacağız. Yaz geldiği için artık sıcaktan bunalıp üstünüzdeki ceketleri trenckotları çıkardıysanız eğer size  işte tam da önerimiz olan yelekleri göstermeye başlayalım.

Klasik tesettür yelek kombinleri şimdi en moda…

siyah yelek modelleri

Siyah bizim herkesin en sevdiği renklerden biridir. Klasik tarzı spor kumaşlarla birleştirilmiş olan tesettür yelek modelleri siyahla bütünleştiği zaman daha da şık duracaktır. Kalın kumaş yapısı aslında çok hafif yapısı ile sizi rahat ettirecektir. Şimdi kombin önerisi olarak da siyah rengin içine tatlı tonlarda pembe renk gömlek giymenizi önereceğiz. Yaka kısmı düz bisiklet kesim yelek seçer iseniz gömlek yakalarını çıkararak da ayrı bir hava yakalamış olursunuz.

Birazda tam spor hava yakalayalım…

spor yelek modelleri

Beyaz gömlek beyaz sweat aslında yelek içinin ayrılmaz parçaları bunlardır. İnce şişme yeleklerin bu seneki modada olan yerini bilmeyen yoktur. Yada parlak sweat yelek modellerini de sevmeyen yoktur diyebiliriz. Her iki parçayı da beyaz renkler ile kombinlerek hazır hale getirebiliriz. Spor modellerde ayakkabı seçeneklerinizde kesinlikle spor olmalıdır. 

Birde sizlere önerim tesettür yelek kombinlerini daha çok ya dar paça yada ispanyol olan pantolon modelleri ile daha uyumlu oluyor. Seçim yaparken bence tamamen bol paça gelen pantolon modellerini elemelisiniz.

En uzun yelekler en sevilen yelekler…

uzun yelekler

Biraz daha cool ve farklı bir hava yaratmak isterseniz size diğer bir tesettür yelek kombin önerimiz ise uzun ayak bileklerinize kadar gelen kumaş yelek modelleridir. Ceket yakalı bu modeller gençlerin bu yaz en çok tercih ettiği modellerden biri olmaya hazırlanıyor. Bu modellerde ise eşarp yerine düz renk şifon şal bağlamanızı öneririz. Resimdeki gibi şal ve çanta uyumu da yapabilirsiniz. Kombin yaparken artık ayakkabı çanta uyumunu tesettür de yerini şal ve çanta uyumu aldı.

 Sokak modasından esinlenerek en güzel tesettür yelek kombinlerini sizler ile paylaştık. Sokağın ruhunu taşırken kendiniz olmaya da dikkat edip en rahat uyumlu modelleri seçmelisiniz. Şık kalmanız dileklerimle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir