Tesettürde Blazer Ceket Kombinleri

Categories ModaPosted on

Tesettür giyimde artık gözler blazer ceketlerin üzerinde olacak. Bugün blazer tesettür ceket kombinleri yazımız ile sizlere en güzel kombin önerilerinde bulunacağız. Renk renk yapılan kombinlerimiz ile sıcak havaların başlangıcına hazır olacaksınız.

Etek Üzerine Ceket Modelleri Şimdi Daha Faklı Olacak

tesettür giyim blazer ceket

İlk blazer ceket kombini olarak Büşra Erdoğan’dan örnekler vermek istedik. Sizinde düz siyah etekleriniz kesinlikle vardır. Bunların boyları bilek üzeri olursa daha şık duracak emin olun. Düz evaze etek modelinizin üzerine renkli blazer ceketleri giyebilir. Retro tarzında farklı kombinler oluşturabilirsiniz.

Klasik Tesettürlü Blazer Ceket Sevenler İçin Kombinler

blazer ceket kombinleri

Klasik giyinmeyi sevenler için ilk model en iyi tercih olabilir. Bir butik simge tasarımı olan mavi desenli ceket tesettür giyim için uyarlanmış boyu ile pantolon modelleri ile de rahatlık ile giyinebilmenizi sağlar. Bisiklet yaka tasarlanan blazer ceketlerde genelde bisiklet yaka tercihiniz ise onu tamamlaması için gömlek yakası tarzında bluz ya da direk gömlek modelleri giyebilirsiniz. İkinci model ise belden büzgülü bir ceket modeli bu modelleri de ince etekler ile kombin yapabilirisiniz. Dilerseniz seçtiğiniz büzgülü ceketlerde son moda olan cep özelliğini unutmayınız.

Yaza Hazırlık Beyaz Ceketler

tesettür blazer beyaz ceket kombin

Beyaz ceketlerini dolanlardan çıkarabilirsiniz. Blazer ceket seven tesettürlü hanımlar resimdeki ceket modeli tunik boylarındadır. Yaza daha uygun olması açısından krep kumaş tercih edilerek tasarlanmıştır. Sizde beyaz ceketlerinizi açık renk bluzlar ile canlı bir renk seçerek kombin yapabilirsiniz.

blazer tesettür ceket kombinleri

Beyaz hariç diğer renk seçenekleriyle de kombin yapabilirsiniz. Seçeceğiniz bir farklı renkteki blazer ceket modelini içine beyaz ya da daha soft renklerdeki bluz ile dar paça pantolon modelleriniz ile kombinleyebilirsiniz. Altına tercih ettiğiniz ayakkabılarda son dönem çok moda olan stiletto ayakkabı modelleri olabilir. Büyük taşlı ceket renginde aksesuarlar ile de değişik bir hava oluşturabilirsiniz.

Sizde tesettür blazer ceket kombinleri ile şık olmak isterseniz kombin önerilerimize dikkat edebilir. Şıklığı püf noktalarda yakalayabilirsiniz.

1 comment

  1. Merhaba içeriginizi çok sevdim :) Ilham verdiniz tesekkür ederim,
    Söylediklerinize katılıyorum, tesettür giyim de de blazerlar moda oldu ve bence çok da güzel oldu, oldukça yakışan bir parça eteklere, elbiselere :) Ben kombinlerden en çok birinci kombini, görseli beğendim, tebrik ederim :)
    Sizin favoriniz hangisiydi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir