Tesettürde Kısa Paça Modası

Categories ModaPosted on

Başlıkta kısa paça denildiğine aldanmayan hanımlar. Öyle tesettür giyim tarzına uymayan stiller değil bunlar. Dediğimiz gibi tesettüre uygun kısa paçalar. Artık tesettür pantolon paçaları yerlerde sürünmekten vazgeçti ve dar bir pantolon itici olduğundan bol kesimler kullanılmaya başlandı. Kısa ve bol olan bu tesettür pantolon modellerini kışın en sıcak yüzleriyle karşımıza çıkacak. Ama zor olan bu pantolon modellerini hangi parçalarla kullanmalıyız?

Sizlere kısa paça modasına uyarlayabileceğiniz 5 öneride bulundum. Bakalım nelermiş bunlar…

kisa paça modası

1. Bol paça bir pantolon altına en gösterişli parlak ayakkabılarınızı giyebilirsiniz. Maskülen tesettür bir tarz yalamakta isterseniz keçe kabanlarınızla kullanmak sizi daha şık yapacaktır.

2. Küçükken barbileri hatırlarsınız giydikleri son derece muaazzam sert bozulmayan bir yapıda duran kısa paça pantolonları ekose desenleri olan ayakkabı modelleri ile hatta botlar ile tercih edebilirsiniz.

kadın kısa paça tesettür pantolon
3. Beyaz bir ispanyol gelen kısa paça pantolonunuzun altına  ne zamandır merkezimizden çıkmayan beyaz sneaker ile içine uygun renkte uzun çoraplar ile gençler için cool giyim tarzı yaratmanın ipuçunu verebilirim.

4. Renk hangi rengi çağırır. Hemde 60lardan bir hava varsa oralarda lateks tarzı birleştirdiğinizde bu iki renkten hangisinin birbirinin önüne geçeceğini tahmin edemezsiniz. Elinizi cesur alıştırın.

bayan kısa paça modası
5. Son olarakda kısa paça pantolonlarınız sivri burun botlarla giyerseniz yanına da minimalist tarzı yansıtacak net kesim çanta modelleri tercih edin .

2015 2016 kış modasının tüm podyumlarında görülen bu kısa paça modasını tesettür giyimde kullanmak hiç bu kadar kolay olmadı diyecekseniz artık.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir