Tesettürde siyah beyaz asalet

Categories ModaPosted on

Siyah ve beyaz zıt ama modanın yan yana getirince ayrılmaz ikilisidir. Siz de kendinizi siyah ve beyaz asaletine bırakın. Bu iki renkten yapılan kombinlerde uyumsuzluk olma ihtimalleri düşük şık olma olasılığınız çok yüksek bayanlar. Tesettür giyimde de tesettürlü olmayan bayanlarda da en çok kullanılan tercih edilen renklerden biridir. Tesettür siyah beyaz kombinler birçok zaman benimde severek kullandığım bir tarzdır.

siyah beyaz kombin

Siyah ve beyaz renklerini hem spor tesettür giyim kombinleri hem de klasik kombinleriniz de kullanabilirsiniz. Siyah tesettür pantolon modellerinizin üzerine beyaz bluzlarınızdan kombinler yapabilirsiniz. Baştan aşağı siyah beyaz olsanız da uyumu bozan hiçbir parça olamaz.

Siyah beyaz kombinlerinizde kendinden emin daha asi bir duruş sergilersiniz. Saflığın rengi beyaz ve  sert renk olan siyah karşımıza çok farklı stillerde çıkabilir.

siyah beyaz tesettür giyim

Siyah ve beyazı aksesuar olarak da kullanabiliriz. Siyah düz bir tunik üzerine eklenmiş dantelden yaka ve manşeti beyaz renk kullanarak değişik bir tasarım oluşturabiliriz. Siyah ve beyazın mevsimi de yoktur. Bu renkleri her mevsim gardıroplarınızda ön raflarda tutabilirsiniz. Yazın da kışında en çok tercih edilen renklerdir. Siyah beyaz kombinlerinize üçüncü zıt bir rengi katabilirsiniz. Size önerebileceğim renklerden kırmızı ve  mavi başta gelir.

siyah ve beyaz asaleti

Siyah ve beyaz uyumunu eşarp ya da şal modellerinizde de kullanabilirsiniz. Düz siyah yada beyaz eşarp yerine siyah beyazdan oluşan monokrom desenler yada geometrik desenleri bir arada kullanırsanız  daha modern kombinlere ulaşmış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir