Tesettürde Yeşil Rengi Kombinleri

Categories ModaPosted on

Bugün sevgili takipçilerimizin hoşuna gideceğini düşündüğümüz renkli bir kombin konusu hazırladık. Takdir edersiniz ki yeşil renk tesettüre en çok yakışan renklerden denilebilir. Bugünde sizler için yeşil tesettür kombinleri nasıl yapılır? Yeşil rengi hangi renkler ile uyumludur? Yeşil rengiyle yapacağımız elbise, tunik ve etek kombinlerine yer vereceğiz.

yeşil tesettür kombinleri

Mağaza görsellerinde kombinlenen ürünlerden örnek alarak sizlerin vücut tipinize en uygun kombinleri seçebiliriz.

Haki Yeşili Hangi Renkle Kombinlenir?

haki yeşili kombin önerisi

Son zamanlarda tesettürde en çok kullanılan parçalardan biri tunik modelleridir.  Bu senede yeşilin haki tonunu tuniklerde kullanabilirsiniz. Haki renk beyaz veya krem tonlarıyla en iyi kombinleri oluşturur. Resimdeki gibi ön kısmı salaş şekilde dökülen haki bir yazlık hırka modelini de pantolonlarınız ile kombin yapabilirsiniz.

Yeni sezonda çizgilerde aktif olarak görülmektedir. 2016 ilkbahar yaz koleksiyonunda yeşile eklenen yatay çizgileri hem eteklerde hem de bluzlarda bulabilirsiniz. Sizde yeşil renk uzun tunikleri kot pantolonlarınız ile kombin yapabilirsiniz. Tuniklerinizin çok kısa olup altına dar pantolon giymemeye dikkat ederek tabi :)

Yeşil Renkli Tunik Kombini Nasıl Yapılır?

yeşil renkli tunik kombinleri

Sizler için son önerilerimizden olan kombinler ise yeşilin siyah ile uyumudur. Siyah zaten tüm renkler ile birleşince güzel kombinler oluşturur. Yeşil ile birleşiminde de ilk kombinde klasik bir kombin oluşturdu. İş ortamında da günlük hayatta da rahatça kullanacağınız kombini son zamanların moda çantası zincir saplı çanta kullanarak kombinleyebilirsiniz. Bu kombinin altına spor ayakkabıda kullanabilirsiniz bu şekilde kıyafetiniz daha spor günlük bir hal alır. Yada stiletto kullanarak kombini iş ortamına uyarlayabilirsiniz.

Yazın Tesettür Yeşil Elbise Kombinlerinizde Düz Penye Elbiseleri Tercih Edin.

yeşil tesettür elbise kombini

Elbise sevenlerde yazın düz penye elbiseler tercih ederse haki rengi bu yaz kullanmada hiç tereddüt etmesinler. Düz elbisenin resimde kollarında nakış işleme kullanarak daha renkli hale getirilmiştir. Yine aynı tondan ayakkabı ve çanta ile kombinlereyek yaz gezmelerinde kullanabilirsiniz.

Tesettür Yeşil Etek Kombinlerinde Siyah ve Beyaz Renkleri Favorimiz

tesettür yeşil etek kombinleri

Tesettür giyimde kullandığınız yeşil etekleri kombinleme de 2 ufak detay kullanıyoruz. Bu detaylardan birincisi açık renkli yeşil eteklerde favorimiz beyaz olmakla birlikte açık renkler kullanmamız. Asgari yeşil diyebileceğimiz diğer kapalı koyu renkli yeşillerde ise favorimiz siyah olmak üzere yine koyu düz renkler kullanmamız.

Yeşil tesettür kombinlerinde yeşilin her tonunu diğer renkler ile kombinleyerek yaza uygun en güzel kombinleri oluşturmanız dileğiyle şık kalın…

2 comments

  1. Haki yeşilin tunigin üzerine buz mavisi şal yada bebe mavisi şal uyumlu olur mu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir