Tesettürlü Bayanlar İçin Bayramlık 5 Kombin Önerisi

Categories ModaPosted on

Bayram yaklaşırken alışverişler şimdiden başladı diyebiliriz. 2016 sezonunun trendlerine uygun en güzel tesettür bayram kombinleri yapmak için bayanların mağazalarda bol bol gezmeye başladığınıza eminiz. Şimdi sizin daha kolay karar vermeniz için birkaç bayramlık tesettür kombin önerisi yapmaya karar verdik. Geçtiğimiz bayramda tesettür bayramlık kombinler konusu ile günün trendlerine göre kombin önerileri yapmıştık. Bir diğer konuda da bayramlık tesettür elbise ve kıyafet önerisi sunmuştuk.

2016 Kurban Bayramı tesettür kombinleri için yine sizlerle olmaktan mutluluk duyuyoruz :)

2016 Bayramında Soft Renkleri Tercih Edebilirsiniz.

tesettür bayram kombini 2016

İlk olarak havalar hala sıcak olduğundan dolayı soft renkleri tercih ettik. Sizde bu senenin hatta her zaman tesettüre en güzel yakışan kumaşlardan ola krep kumaşı bluzlarınız de soft renklerde tercih edebilirsiniz. Resimdeki 2 kombinde de krep kumaşlardan bluzlar kullanılmış ve büyük taşlı kolyeler ile bu bluzlar tamamlanmaya çalışılmıştır. İlk kombinde arkası uzun gelen bluzun altına biraz daha dar kesim etek tercih edilirken diğer modele ise sezonun modası pili kaşe etek tercih edebilirsiniz. 2 parça ile bayram kombininizi bu şekilde tamamlayabilirsiniz.

Tesettür Spor Kombinleri İle Bayramı Geçirebilirsiniz.

tesettür spor bayramlık kombin

Biraz daha teenage modasına yatkın bir kombin daha yapmak isterseniz. Yukarıdaki kombindeki gibi bol bir pantolon bluz üstüne uzun yerlere kadar değen bir ceket giyebilirsiniz. Yine altına spor ayakkabı giyerek daha casual günlük bir kombine yakın bayram kombini yapabilirsiniz.  Sade kombinizi uzun büyük bir kolye ya da bir gözlük takarak tamamlayabilirisiniz.

Tesettürde Klasik Ve Şıklığı Yakalamak İsterseniz…

tesettürlü klasik bayramlık kombinler

Biraz daha ağır kombinlerden hoşlanırım derseniz. Yaşınız biraz daha olgun ise sizleri de unutmadık. Siyah rengin her zaman asaletine güvenmişizdir. Sizde bayram kombinlerinizi yaparken siyah renginden şaşmadan kombinlerinizi tamamlaya bilirsiniz. Siyah brokar desenli bir etek üzerine düz mavi renkte krep bir bluz kombinleyebilirsiniz. Son olarak şaşırtan havalar için trenç görünümlü ceket modellerini de tercih edebilirsiniz.  Uzun az boncuklu kolyenizde bluzunu biraz daha şıklaştırmak için kombinleyebilirsiniz.

Bayram İçin En İyi Tesettür Kombininiz Olabilir…

en iyi tesettür giyim bayramlık kombin

Tesettür bayram kombinleri için 5. ve son önerimize geçersek bu tarz kombinlerin yaşı yok diyebiliriz. Boyfrend ceketinizi senenin en moda parçası boyfrend pantolonlarınız ile kombinleyebilirsiniz. Ceketinizin içine sade bir basic giyebilirsiniz. Tüm sade kombininizi renkli başörtünüz ile tamamlayabilirsiniz. Bavul çanta modellerini tercih ederek de kombinizi şıklaştırabilirsiniz.

Bayram kombinleri tesettür giyimde tercihlerinizi yaparken umarım sizlere yardımcı olabilmişizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir