Tesettürlü Bayanlara Özel Plajlar

Categories Güncel Kadın BloglarıPosted on

Havalar oldukça ısındı. Benim gibi birçok tesettürlü bayanda denize girmeyi iple çeker hale geldi. Tesettür kullanıp her plaja gidemeyeceğimiz için bizlere özel plaj Türkiye’de fazla bulunmuyor. Sadece belirli yerlerde bulunan tesettürlü bayanlara özel plajlar sadece o bölgedeki bayanlar tarafından kullanılıyor.

Genellikle her kadın denize girmeyi ve tatil yapmayı ister bazı bayanlar istediği gibi denize girip çıkabiliyor halk plajı, özel plaj hiç fark etmiyor. Ama tesettürlü bayanlar istediği gibi denize girip çıkamaz…

tesettür plaj

Tesettürlü bayan plajında neler mevcuttur?

İlk olarak tesettürlü bayanlara özel ayrı soyunma odaları vardır. Denize girip çıktıktan sonra temiz su ile duş almaları ve temizlenmeleri için ayrı ayrı duşa kabinler vardır. Özel yemek salonları mevcuttur. Özellikle tesettürlü bayanlara özel plajımızda özel tuvaletler bulunmaktadır. Lavabolar ve tuvaletler günü gününe temizlenmektedir. Her müşteriyle ilgilenecek bayan elemanlar mevcuttur. Plaj tamamen kumdan oluşmaktadır hiçbir taş çakıl ve zararlı madde bulunmamaktadır. Her bölgene şezlonglar ve özel plaj şemsiyeleri bulunmaktadır. Deniz derinliği oldukça normaldir. Her bölgende bayan deniz cankurtaranları bulunmaktadır. Özel giyim mayolarınızı plajlarımızdan temin edebilirsiniz. Hiçbir şekilde erkek bulunmamaktadır. Son derece moderndir. İsteyenlere özel kiralık odalar mevcuttur. Tesettürlü bayanlara özel plajlarda aklınıza ne geliyorsa her şey vardır.

kapalı bayanlar için yüzme plajları

Eğer sizde haşema mayolarınızı giyip rahatlıkla denize girmek istiyorsanız Altınkum Kadınlar Plajı sizin için iyi bir tercih olabilir. İstanbul Sarıyer Rumeli Kavağı bölgesinde bulunmaktadır. Eğer elinizde imkanınız varsa haftaiçi gitmenizi öneriyorum zira haftasonu çok kalabalık oluyor.

Sariyer Altınkum Bayanlar plajı,  Avrupa yakası Sarıyer ilçesi Rumeli Kavağı’ndadır. Bu plaja hergün Eminönü’nden hergün vapur seferleri yapılmaktadır. Yukarı koyduğum görsel Altınkum kadınlar plajından çekilmiş fotoğraflardır.

Bence hemen tur saatlerine göz atıp sonrasında güzel bir gün geçirecek olmanın keyfini çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir