Tesettürlü Bayramlık Elbiseler ve Kıyafetler

Categories ModaPosted on

2015 Kurban Bayramı geldi çattı. Bayrama iki gün kalmışken bayramlık alışverişinizi yapmadıysanız elinizi çabuk tutmanız gerekmekte bence. Bayramlarda ziyaretlerde hep gözler gelen kişinin kıyafetlerini süzmektedir. Sizde bu süzülen gözlerin arasında güzel bakışlara maruz kalmak istiyorsanız önerilerimize kulak verin. Tesettür giyim mağazaları artık çeşitler gitgide çoğalmaya başladı. Bizde bu yazımızda sizlere bayramlık elbise ve kombin önerilerinde bulunmak için tüm kıyafetleri araştırdık içlerinden seçtiğimiz en güzel modelleri sizin için sizler için derledik.

Tesettür Tunikler Ve Yelekler

tesettür bayramlık

İlk olarak sizler için seçtiğimiz tesettür tunik modellerine bayramda tercih edebilirsiniz. Tesettür tunik modellerinde hem spor hem de klasik tarz kıyafetler elinizin altında artık. Kombin yapabilir kullanabilirsiniz. Mevsimin getirdiği hava yüzünden kumaşların bayramda biraz daha kalınlaşma ihtimali olabilir. Yukarıdaki resimdeki gibi keçe yeleklerle sokak modası tarzında bir kombin yapabilir ya da diğer model gibi uzunluğu tercih ederek daha bohem bir tarz yakalayabilirsiniz.

Uzun Tesettür Elbise Modelleri

tesettürlü bayram kombini

Bayram için seçtiğiniz elbise modelleri rahatlığınıza göre değişebilir isterseniz daha net düz  oturan kalıpları ya da daha salaş bol kesim kalıpları tercih edebilirsiniz. İlk resimdeki gibi sonbaharın kasvetli havasından kurtulup neon renkler tercih ederek çiçekli ceketler ile kombinleyebilirsiniz. Yada daha uçuş uçuş etekleri olan elbise tercih edebilir renkli elbisenizi siyah çanta kombinleyebilirsiniz

 

En Yeni Tesettür Tulumlar ve Pantolonlar

2015 bayramlık tesettür elbiseler

Bu bayramda farklılık havasını ziyaretçilerinize tulum giyerek gerçekleştirebilirsiniz. Tesettür tulum modelleri hem spor tarza uygun hem de klasik havada olabilirsiniz. Siyah bluzleriniz ile renkli bol pantolonlarınızı kombinleyebilirsiniz.

Sizler için tesettür bayramlık elbiseler seçiminde bulunduk. Geçtiğimiz Ramazan Bayramında da sizler için yazdığımız makalemiz bayramlık tesettür kombin önerileri konusunu okuyabilirsiniz.  Sizde önerilerimizi aklınızda bulundurarak bayramlık alışverişinize çıkmayı unutmayınız.

Hayırlı, bereketli ve huzurlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir