Tesettürlü Gelinlik Ayakkabıları

Categories ModaPosted on

2015 yılının yaz ayında başlayan evlilik hazırlıklarının en önemli parçası olan gelinlik modellerinin kilit parçası tesettürlü gelinlik ayakkabılar ve modadan bahsedeceğim bugün. Bir önceki yazımda 2015 tesettür gelinlik modellerini anlatmıştım. Şimdi ise size ayakkabı seçimi yapmanız için birkaç model örneği sunacağım. Eminim tüm düğünü olacak bayanların aklında hangi tesettür gelinlik ayakkabı modelini seçsem diye bir düşünce vardır.

tesetturlu-gelinlik-ayakkabilari

gelinlik ayakkabısı 2015

Yukarıdaki resimdeki gibi birkaç tesettür gelinlik ayakkabı modeli örneği göstermek istedim. ilk ayakkabı modelinde dolgu topuk kullanılmış.Yürümede daha rahat olmak isteyen gelinler bu tür tesettür gelinlik ayakkabı modellerini seçebilirler. Krem tesettür gelinlik modellerinde de krem renkli tesettür gelinlik ayakkabısı tercih edebilirsiniz.

Ya da ikindi resim gibi daha ince topuk ve onu açık olan modelleride tercih edebilirsiniz. Bu modellerde ama rahat şekilde hareket edilmez benden demesi :)

Tam platform tesettür gelinlik ayakkabı modellerini de kısa boylu gelinler için tavsiye edebilirim, hem rahat hem de uzun göstermesi açısından ilk tercih edilen modeldir. 2015 gelinlik modasında bir de yeni çıkan platform topuklu bilekten kurdele ile bağlamalı tesettür gelinlik ayakkabı modelleriyle gelinlik seçiminizi yapabilirsiniz.

gelinlik converse ayakkabı

CONVERSE GELİNLİK AYAKKABILARI

Daha cool bir tarzım olsun isterseniz tesettür gelinlik ayakkabı tercihiniz  gelinlik converse de olabilir.Gelinlik converse  gelinlik altında çok güzel bir kombin oluşturabilir.Damat adayınız da converse ayakkabı modelini tercih ederse iyi bir ikili olabilirsiniz.Hatta bazı tesettür gelinlik ayakkabı modellerinde  isim yazdırma sansınızda olabilir.

tesettür gelinlik ayakkabı modelleri

Eskiden olur mu öyle şey dediğimiz tesettür gelinlik ayakkabı modellerinden renkli olanların moda olduğunu söylesem inanır mısınız? Tabi hala ben öyle giyemem beyaz gelinlik modeline beyaz olur diyenlerden olabilirsiniz. Ama yerinizde olsam yeniliklere açık olmaya çalışıp bu renkli tesettür gelinlik ayakkabı modelini denemenizi tavsiye ederim. Kendi tesettür stilinizi oluşturmaya çalışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir