Tesettürlü ve şık olmak için 3 altın kural

Categories Güncel Kadın Blogları, Güzellik Sırları, ModaPosted on

Ülkemizde hem açık hem de kapalı bayanlar tarz olma yarışı içerisine girmektedir. Çünkü her sene ortaya çıkan moda kavramı doğal olarak bu tür bayanlarında fazlası ile ilgisini çektiğinden dolayı mutlaka tarz olma amacı içerisinde yer almaktadır. Aslına bakıldığında bir bayanın tarz olabilmesi için modayı takip etmesine gereksinim yoktur. Tarz olmak isteyen tesettürlü bayanın vücudunu tanıması ve vücudunu tanıyarak kıyafetlerini giymesi oldukça önemlidir. Tesettürlü ve şık olmak için 3 altın kural konusuna değinecek olursak şu şekilde açıklamamız da mümkün olacaktır.

 

Spor Yapmak: Fit bir vücuda sahip olmak ve kapalı kıyafetler ile bile güzel görünmek günlük rutin olarak yapacağınız spor ve aktiviteleriniz ile kolay olacaktır. Bu sayede bol olan kıyafetleri de fit olan vücudunuz da kullanarak tarzınızı da ortaya daha kolay bir şekilde çıkarabilme şansına sahip olacaksınız. Vücudunu tanımayan ve fit olmayan kişiler ne giyseler de ne yazık ki tarz olamamaktadır.

tesettürlü spor

Modayı Takip Etmek: Hayatımızda moda kavramı oldukça önemlidir. Çünkü modayı an be an takip eden kapalı bayanlar da neyin doğru neyin yanlış yapıldığını da hızlı bir şekilde öğrenebilecektir. Moda kıyafetleri tercih ederek çevresi tarafından ne kadar da tarz bir kadın denilebilecek.

tesettür defilesi

Uyumlu Giyinmek: Abes kaçan kıyafetler giyinmek ve renklerin zıt olarak seçilmesi uyumu ortadan kaldıracek ve sizi kötü gösterecektir.

uyumlu giyinmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir