Tuay Karaca’nın 2016 Abiye Modelleri Sizlerle!

Categories ModaPosted on

Tesettür giyime yeni bir soluk getiren Tuay Karaca 2016 abiye modelleri sevenleri ile buluşuyor . Yepyeni koleksiyonuyla tesettür mağazalarında yer almaya başlayan koleksiyon tüm ziyaretçilerin dikkatini çekiyor.

Şimdi sezonun en güzel parçalarını seçerek sizler için yorumlayacağız. Baharda tesettür abiye modellerinde son moda renkleri barındıran koleksiyonda siz de kendiniz için en güzel parçaları bulabilirsiniz.

Abiye Elbiselerde Bahar Esintileri

tuay karaca 2016 abiyesi

Tuay Karaca tesettür giyimdeki müşterilerine en iyi tasarımları yaparken moda ve kaliteyi göz önünde bulundurarak tasarımlarına can veriyor. Nişanlık olarak da kullanabileceğiniz modeller gençlere hitap eden özelliktedir. En yeni tasarımlardan biri olan resimdeki pudra ve ekru arasındaki abiye modelleri baharı yansıtırcasına eklenen yaprak motifleri ile süslenmiştir. Zayıf bir fiziğe sahip bayanlar Tuay Karaca’nın bu sade ama alımlı abiye modeline sahip olabilirler.

Tuay Karaca Defilelerde Tasarımlarını Konuşturuyor…

2016 tuay karaca abiye modelleri

Son olarak İstanbul’da defilesini gerçekleşen Tuay Karaca en gözde modellerini moda severleri ile buluşturmuştur. Tesettür giyimde abiyede kendini oldukça öne çıkaran tasarımcı bu defilesinde Osmanlı’dan kalma mistik bir hava yakalamıştır. Güpürleri hemen hemen her elbisesinde kullanan tasarımcı genelde sarı ve barok tonları kullanmıştır. Saten ağırlıklı kumaşlarda dikişlerin tüm ayrıntılı kullanılarak tasarımlar yapılmıştır.

En Sevilen Tasarım İncili Elbise…

tuay karaca tesettür abiye

En sevilen tasarımların olan incili elbiseyi de sizlerle paylaşmak istedik. Tuay Karaca bu tasarımında incileri elbisesinin hemen hemen her yerinde kullanarak zarif bir tarz yakalamıştır. Tesettür için uygun bu tasarımında bisiklet yaka ağır bir hava katmıştır. Etek boyu aralarda olan abiye elbise modelini ince topuklu ayakkabılar ile kombinleyerek çekimleri yapılmıştır. Yine tasarımcı bu modelinde güpürlerinden vazgeçmeden şıklığı yakalamıştır.

tuay karaca tesettür abiyenin boydan görünümü

2016 koleksiyonundaki bu en sevilen parçayı yukarıdaki resimlerde boydan görebilirsiniz. Bu tasarımı ile büyük beğeni kazanan marka diğer tasarımları ile adından çokça söz ettireceğe benziyor. Tarzı ile her kitleye ulaşan Tuay Karaca 2016 abiyeleri sizleri de diğer seçenekleri ile büyüleyebilir. Özel dikim olarak da hizmet veren markayı İstanbul fatih’de ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir