Tunik Kombinlerinizde Sizi Şık Yapacak 4 Tüyo

Categories ModaPosted on

Birçok tesettür giyim tarzını benimseyen kardeşimizin severek giydiği tunik modellerini vereceğimiz bu 4 tunik kombin tüyosu ile daha severek giymeye başlayabilirsiniz. Uzatmadan hemen tüyolarımızı vermeye başlayalım…

 

1- Siyah – Beyaz Ahenginden Yaralanın: Siyah ve beyazın birbiri ile uyumunda şüphe yoktur. Siyah ve beyazı tesettüre en iyi uygulayacağınız parçalar ise tuniklerdir. Beyaz hakimiyetinde bir kumaşın üzerine işlenmiş siyah geometrik çizgili bir tuniği, beyaz bir pantolon, siyah ayakkabılar ve siyah bir şal ile kombinleyerek; şıklık çizgisini aşabilirsiniz.

siyah beyaz tunik kombinleri

 

2 – Yarasa Kollu Tunik Kullanın: Şık olmak bazen de klasiklikden kurtulmaktır. Tuniklerin hepsi genelde aynı kesimdedir. Oysa yarasa kollu bir tunik sizi oldukça tarz yapacaktır. Peki, bu yarasa kolları nasıl taşıyacağız? Yarasa kollu kıyafetler sizi olduğunuzdan kilolu gösterebilir. Bu nedenle yarasa kollu tunik kullandığınızda belinizi ortaya çıkarmak için bir kemer kullanmalısınız. Açık renklerde kullanacağınız yarasa kollu tunik, belinizi ortaya çıkarmak için yararlanacağınız kemeri en iyi açık renk kot pantolon ve açık renk ayakkabılar tamamlayacaktır.

kemerli ve yarasa kollu tunikler

 

3 – Polo Yaka Kullanın: Tunik seçimi yaparken modernliğe, sezon trendlerine de bir göz atmalısınız. Tesettür de olan bayanlarda trendleri takip edebilir ve modaya uygun giyinebilir. Polo yakalar 2 sezondur moda; kazaklardan sonra tuniklerde de görülen polo yakayı kombinlerinizde kullanmalısınız. Pola yaka kullandığınızda en çok dikkat etmeniz gereken husus şalınızdır. Şalınızı sıkı bir şekilde bağlamalı ve göz yormayan bir görüntü oluşturmalısınız.

polo yaka tunik

 

4 – Dantel Kullanın: Dantel her sezon moda olan bir parçadır. Tesettür kombinlerinizde de dantele yer vermelisiniz. Şüphesiz ki; dantel en çok tuniklere yakışmaktadır. Ama her renkte danteli kaldırmaz. Bunun için size ya bordo ya da siyah tuniklerin üzerine işlenmiş dantelli parçaları tercih etmenizi öneririm. Bordo tuniğinizin altına en çok yakışan parça ise siyah dar paça pantolon olacaktır.

dantelli tunik

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir