Uyku Pozisyonuna Göre Kişilik ve Karakter Analizi

Categories Güzellik Sırları, Sağlıklı YaşamPosted on

Uyuyuş şekline göre kişilik analizi ve karakter analizinizi yapmak mümkün. Uyku pozisyonu karakterinizi de ortaya çıkardığı gibi kişilikleri de uyurken yaptığı hareketlere bağlı olarak değişmektedir.

Şimdi uyku halindeki karakterlerimizi tek tek inceleyelip, kişilik ve karakter analizimizi yapalım…

Cenin Pozisyonunda Yatmak

cenin pozisyonunda uyumak ve kişilik analizi

Cenin pozisyonunda uyuyan insanların karakter yapısı hakkında yapılan tahminler olumlu yöndedir. Eğer cenin pozisyonunda yatıyorsanız daha sıcakkanlı bir yapınız vardır. Bu yapınızın altında kırılgan bir yönünüz olduğunuzda belirtilir. Bu hassas yapınız belki de anne karnındaki cenin pozisyonuna benzer şekilde uyumanızdan kaynaklanmaktadır.

Sağlık açısından cenin pozisyonlarında yatan insanlar sağa tarafına yatması daha uygundur. Sol tarafta organların yerleşiminden dolayı huzursuz uyku geçirebilirsiniz.

Sırt Üstü Uyumak

sırt üstü yatanların karakter analizi

Sırt üstü yatmanın diğer adı da asker yatışı diye adlandırılmıştır. Sağlık açısından horlamaya neden olabilen bu yatış tarzını karakter açısından değerlendirirsek, bu pozisyonda yatan insanlar daha sessiz sakin içine kapanık insanlardır. Bazen kendilerini diğer insanlardan daha üstün görürler.

Yüz Üstü Yatış Pozisyonu

karakter analizi ve yüzüstü uyumak

Diğer bir ismiyle serbest düşüş pozisyonu olarak geçen bu uyku şeklinde yatan insanlar biraz daha rahat tavırları gözlenmektedir. Her konuda daha atılgan bir yapıya sahip olmaları tüm dikkatleri üstlerine çekmelerine neden olur. Küstah tavırlar sergiledikleri zamanlar olsa da aslında kendisine yapılan davranışları olumlu ya da olumsuz olarak değerlendirir. Bu pozisyonda uyku sağlık açısından da yararlı etkiler oluşturur.

Denizyıldızı Pozisyonu

deniz yıldızı şeklinde uyuyanların karakter ve kişilik analizi

İsminden de anlaşıldığı gibi denizyıldızı pozisyonunda uyku halindeyken biraz daha dağınık şekilde uyunur. Diğer uyku pozisyonlarına göre bu şekilde yatan insanlar ilgi üzerinde görmek istemezler. Çok arkadaş canlısı olmalarının yanı sıra iyi bir sırdaş olabilirler. Güvenilir bir yapıya sahip olurlar. Bu pozisyonda da uykunuzu tam alamayabilir. Horlamanıza neden olabilir.

Uyuyuş şekline göre kişilik analizi yaparak sizde hangi karakteri yansıttığınızı bulabilir ve çevrenizdekiler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir