Uzun Etek Kombinleri

Categories ModaPosted on

Rahatlığın tek parça giysisi nedir derseniz ilk elbise ikincide etek deriz diye düşünüyorum. Bu yüzden bu yaz uzun etek tercih edenler için uzun etek nasıl kombinlenir? Uzun etek üstüne ne giyilir? Bunun gibi birçok sorunun cevabını sizlerle en güzel uzun etek kombin resimleri ile paylaşacağım.

Uzun etek kombinleri bu yaz rengarenk

uzun etek modelleri

Uzun eteklerde yazın gelmesi ile birlikte renklerde ortaya çıkmaya başladı. Birçok model çeşitleri arasında birde renk seçmek sizi zorlayacak. Yazı soft renkler ile geçirmeyi sevenler gibi birde sadece koyu renk gri hatta siyaha bağımlı olanlarda var. Bu yaz hem renkli hem koyu iki renkte eteklerde yerini almaya başladı.

İlk kombindeki gibi soft renkler seçip çiçek detaylarını uzun eteğinizde yaşatabilirsiniz. Desenli uzun etek modellerine bakmak için tıklayınız. Bu hanım hanımcık uzun etek kombininizi de babet ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

İkincisinde biraz daha koyu renkten ayrılamayanlardan iseniz gri ve siyah ciddiyetini beyaz spor ayakkabılarınız ile kırabilir ve daha marjinal bir hava yakalayabilirsiniz.

Uzun etek üstüne ne giyilir?

renkli uzun etek modelleri

Uzun etek tercih ettiğiniz zaman eğer kısa boylu iseniz uzun eteğinizin üzerine giydiğiniz bluzunuzu eteğin dışına çıkarmak sizin daha kısa boylu görünmenizi sağlayıp kötü bir görüntü oluşturacaktır. Uzun boylu iseniz böyle bir sorununuz olmayacaktır.

Uzun etek üstüne ne giyilir diye sorar iseniz benim önerim daha salaş gömlek yada bluzları eteğinizin içine sokarak kombinlemenizdir.

Kalın pili kaşeler yazın sizinle…

puantiyeli uzun etek

Kalın pili kaşeler hem ince kumaşlarda hem kalın kumaşlarda sizinle olacağına bu yaz kesinlikle eminiz. Kabarık etek sevenler için ayrı dökümlü sevenler için ayrı.

Ufak bir ipucuda verelim çizgiler ve puan tiyeler uzun eteklerde en çok beğenilen desenlerden olacak. Birde ek olarak düşük bel etekler maziye karıştı haber verelim. Şimdi artık yüksek bel etekler ile daha fit görüntü elde edeceksiniz.

cizgili-uzun-etek

İki renkli eteğinizin içinden seçtiğiniz bir renk size üst kıyafetiniz için renk önerisi olacaktır.

Uzun etek kombinleri yaparak artık bu yaz diğer yazlardan daha serin ve daha şık geçecek. Sizde bu şıklığın bir parçası olmak için hemen dolabınızda bir tesettürlünün olmazsa olmazı uzun eteğinizi şimdiden hazırlayın…

1 comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir