Vakko Eşarp Modelleri ve İndirim Günleri

Categories ModaPosted on

Olmazsa olmazlarımız eşarp modellerimizi en kaliteli markalardan seçmek almak hepimizin hayalidir. Bu noktada 2017 vakko eşarp modelleri aklımıza gelirken vakko indirim günleri ne zaman diye merak etmiyor değiliz. Size en güzel vakko eşarplar ve renklerini anlatırken modelleri ve fiyatlarından da bahsedeceğiz.

Soft ve mat görünümlü twil eşarplar

vakko desenli eşarplar

Artık 2017 yeni sezonda renkli vakko eşarp modellerinin yerini daha soft görünümlü renkli iplik kullanılmadan mat bir hava oluşturan yeni twil eşarplar almıştır. Bu model twil eşarpları farklı boyutlarda farklı desenler de Vakko’da bulmanız oldukça kolay. Resimdeki gibi eşarp çanta kombini yaparken açık tondaki vakko twil eşarbınız ile yine bu markanın birbirinden güzel ve bir o kadar da kaliteli çanta modellerini tercih edebilirsiniz. 2017 ilkbahar yaza girerken de mavi tonları ön planda tuttuğunu da moda severlere haber vermek istedim.

En canlı çiçekli eşarplar Vakko Eşarp’da…

renkli eşarp modelleri

Eşarplarda sıradan tonlar yerine daha çizgisel havayı sevenlerden iseniz Vakko’nun bu desenleri işte sizin aradığınız desenler… Alışa gelmiş çiçekleri karakteristik çizimler ile tamamen modaya uydudan eşarp modellerini hemen hemen her kombinizi rahatlıkla uydurabileceksiniz.  Sade bir kıyafetinizi renkli çiçek desenli yada çizgili bir Vakko eşarp ile canlandırabilirsiniz. Sadece eşarp olarak değil şal olarak da kullanmak isterseniz Vakko eşarplar en iyi tercihlerinizden biri olacaktır.

Dilediğiniz ölçüde Vakko eşarp modelleri

vakko kırmızı eşarp

Genelde tüm eşarplarda klasik ölçülerin kullanıldığı dikkatinizi çekmiştir. Fakat aradığınız birkaç farklı ölçüde Vakko eşarp bulma olanağınız vardır. Eşarp bağlama yönteminize göre ölçülerde fark gösterebilir bu yüzden işte bu konuda bu marka tam da aradığınız özellikleri size sunmaktadır.

Vakko indirim günlerini merak edenler…

vakko eşarp modelleri

Şu sıralar sezon değişiminde Vakko’da % 30 ile % 20 arasında eşarplarda indirime de rastlayabilirsiniz. En baştan söyleyelim bu kaliteli eşarplara sahip olmak için en az 90 TL’yi gözden çıkarmanız gerekmektedir. Ariyetten online alışverişte veya mağazalarında size Outlet imkanı sunarak da makul  fiyatlara kaliteli Vakko eşarp modellerine ulaşmanızı sağlayacaktır.

Vakko eşarp modelleri ile hem şık olup hemde kalitenin farkını hissedebilirsiniz. Belki alışınca vazgeçemeyenlerden bile olabilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir