Violeta By Mango Koleksiyonu ve Mağazaları

Categories ModaPosted on

Bir bayan olarak alışverişlerde ilk tercih edilen markalardan biri olan Mango markasıdır biliyoruz. Sezon sonu inanılmaz indirimleri, şık kıyafetleri ve kalitesindeki farkı ile tüm beğenileri kazanması bir rastlantı olamaz. Şimdi ise Mango’nun bir süredir alt markalarına eklediği ve tüm bayanlardan büyük bir ilgi gören Violeta by Mango markasını ürünlerini inceleyelim.

“Violeta” ne demek?

Violeta kelimesini anlam olarak merak edenleri de unutmadan bilgilendirelim. İtalyan kökenli olan violeta kelimesi menekşe anlamındadır. İspanya ‘da kurulan Mango büyük beden kadın giyim grubunda violeta kelimesini tercih ederek iyi bir seçim yaptı diyebiliriz. Şimdi modellere bir göz atalım…

Uzun Tunik Gömlek Modelleri

violeta by mango'dan tunik gömlek modeli

Violeta markasının uzun gömlek modellerini tunik olarak kombin yapabilirsiniz. Yandan dikiş kısmından geçen parlak payet ise spor ve klasik havayı aynı anda yakalanmasında kolaylık sağlamıştır. Açık mavi tonlarından ki bu gömlek modelini Jean pantolon modelleriniz ile kombin yapabilirsiniz.

Polar Kaban Koleksiyonun En Şık Parçası

mango polar kaban

Siz de bordo sevenlerden iseniz Violeta’nın polar kaban modellerine ulaşmak için zaman kaybetmemelisiniz. Kaşe görünümünden sıkılanlar için büyük bir rahatlık getiren bu model dolabınızdaki en şık parçalardan olabilir. Kaban sıcaklığında hırka görünümlü palto diyebiliriz.

Triko Rahatlığını Hissedin…

2016 mango triko kombini

Kum beji ve denim renkleri arasındaki uyum her kombininiz de ayrı bir hava yaratacaktır. Geniş boğazlı uzun triko kazak modelini tunik gibi kullanarak altına bacakları çok sarmayan daha rahat bir Jean pantolon modelleri giyebilirsiniz. Ayrıca 2016 bayan eldiven modası makalemizde ki bahsettiğimiz örgü desenli eldiven modellerini de bu kombinelerde kullanabilirsiniz.

Grileri Ofis Dışına Çıkarın…

violeta mango gri büyük beden kombini

Griler artık ofis dışında da Violeta ile çok moda olacak. En net haliyle tek renkte bütünleşen kombinler minimal görüntü ile kış ayını karşılamanıza neden olacak.

Mango’da Etnik Desenli Yelekler

violeta by mango etnik desenli koleksiyon

Etnik desenleri barındıran yelek modelini ek bir bluz giyerek tesettür giyimde rahatça tercih edebilirsiniz. Kemer modasının etkisinde devam eden yelek modelini ister pantolon ister etek ile kombin yapabilirsiniz.

*Violeta Mango’nun Mağazası Nerede?

violeta mango mağazaları

Mango İspanya’da 2013’te başlatılan violeta by mango koleksiyonunu ilk önce online satış olarak sitesinde ve seçili mağazalarında başlatmıştır. Violeta mango mağazaları her yerde :) Şuan için outlet hariçindeki tüm mağazasında Mango’nun 40 beden üzeri için hazırladığı bu şık koleksiyonları bulabilirsiniz.

Violeta by Mango olarak her beden ve her yaşa uygun binlerce çeşidi ile mağazalarını ve online satış sitelerini dolduran Mango markasının ürünlerini tercih etmekte pişman olmayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir