Yalnızca Başörtülülerin Anlayabileceği 7 Şey

Categories Güncel Kadın BloglarıPosted on

Günümüzde tesettürlü bayan olabilmek kimi zaman güzel bir durumken kimi zamanda zor bir durum olabiliyor. Her ne kadar başınızın kapalı olması bazı konularda size zaman kazandırırken kimi zamanda istemediğiniz durumlar ile karşı karşıya kalmanız sinirlerinizin zıplamasına neden olabilmektedir. Kapalı bayanları anlamak kolay olmadığından dolayı yaşadıklarını bir tek başörtüsü olan bayanların bilebileceğinin altını çizebiliriz. Buna göre yalnızca başörtülülerin anlayabileceği 7 şey şu şekilde açıklanabilir.

1 – Saçların Eşarptan Görünmesi: Her ne kadar saçların görünmemesi adına eşarp kullanılsa da kimi zaman saçların hem sağdan hem de soldan dışarıya fırlaması oldukça sinir bozucu durumların başında yer alıyor. Bayanlar saçlarını sürekli olarak kontrol etmek zorunda kalmaktadır.

sinirli bebek

 

2 – Acil Günlerinizde Duştan Sonra Saçların Kurutulmaması: Acil bir süreç anların kapalı bayanlar direkt olarak saçlarını banyo sonrası kurutmadan direkt olarak başörtüleri kullanmaktadır.

ıslak kedi

 

3 – Güldüğünüzde Başınızın Açıldığını Hissetmek: Komik bir olay yaşandığında ve siz gülmeye başladığınız da başınızın açıldığını görmüş olacaksınız.

gülmedim

 

4 – Rüzgâr Estiğinde Endişelenmek: Rüzgâr kapalı bayanların korkusu rüyası diyebiliriz. Çünkü rüzgâr çıktığında bayanlar ufaktan endişelenir.

eşarp açılması

 

5 – Beğendiğiniz Eteğin Yırtmacı Olmasına Bozulmanız: Çok beğendiğiniz elbisenin transparan ve yırtmaçları olması sizi en çok sinirlendirecek konuların başında yer alıyor.

resim yok

 

6 – İğne ve Tel Toka Sizin İçin Önemli: Eşarbınızı tutturmak için mutlaka top iğneye muhtaç duymaktasınız. O yüzden iğne ve tel tokalarınızın kaybolması sizi çıldırtabilir.

berşeyim kaybolunca tepkim

 

7 – En son olarak ise başı açık insanların sıcaktan şikayet etmesine sinir olursunuz ve tepki göstermek istersiniz. Tepki göstermeyi önermiyoruz ama olurda tepki gösterirseniz bu araç kürek olmasın :D

kürekle kavga

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir