Yeni Sezon Ferace Modelleri ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Feraceler yaz aylarının en kullanışlı ürünleridir. Yeni sezon ferace modelleri ve fiyatları hakkında meraklısına önemli bilgiler bulacağınız bu makaleyi okuduktan sonra fikirleriniz değişebilir. Tesettür giyimde en çok öne çıkan parçalardan biridir.  Genellikle karşımıza siyah renkte çıkarlar ama daha birçok renkleri vardır ferace modellerinin. Yazın bunaltıcı sıcaklığında bizi biraz da olsa ferahlatmak için rahatlığımız için düşünülmüş bir parçadır. Bol ve geniş olmasından dolayı hatları belli etmez bu yüzden tesettürlü bayanların tercihlerinin başında gelir.Bu sezon ferace modelleri genelde önden uzun fermuarlı  modellerdir. Model olarak daha sadece çalışılmıştır feraceler . Siyah feracelerde metalik fermuarlar ya da sarı renkte fermuarlar çok moda.

yeni sezon feraceler

Genelde feraceler de barok desenler daha çok göze çarpmaktadır. Buse desenler siyah feracelik kumaşın üzerinde kendini çok güzel gösternektedir. Yada daha sade ferace modelleri  düşünürseniz manşetler ve fermuar kenarlarında pul payet aksesuarlarını kullanarak ferace modelleri süslenmektedir.

yeni sezon ferace modelleri

Ferace seçerken dikkat etmemiz gereken özellikler;

Yaz aylarında olduğumuzdan dolayı bu sezon alacağımız ferace modellerinde genellikle ince kumaşlardan olmasına dikkat etmeliyiz. Eğer iç gösteren bir kumaş seçtiysek altına giydiğimiz kıfetin koyu renk olmasına özen göstermeliyiz.

Feraceler modellerinde ayak bileklerine kadar uzun modelleri seçmekte fayda var. Bileklere kadar uzanan etekler daha hoş bir görüntü  sağlayacaktır.

Ferace modellerini baş örtüsü olarak şal modelleri ile kombinlemek daha doğrudur.

Etek boyları genellikle bileklere kadar olduğundan dolayı ferace modellerinin altına topuklu ayakkabıları kullanmayı çok fazla önermiyorum.Bunun yerine sandalet modelleri daha rahat olacaktır.

Feraceler sadece fermuarlı olucak diye de bir unsur yok tabi Kayra markasının çalıştığı bu farklı kesim modellerde çok moda. Ferace modelerinde Kayra sezonu genellikle açık renk olarak tamamlamış.

FERACE FİYATLARI

Ferace fiyatları  nelerdir diye sorarsanız genelde 2015 ferace fiyatları 100 lira üzerindedir.Ama ararsanız 100 lira altında da sezonun biraz gerisinde kalan modellerden bulabilirsiniz.

 

2015 ferace modelleri ve fiyatları
2015 ferace modelleri ve fiyatları

Ferace modellerinde siyah  ile fuşya renginin uyumunu yakalarsanız  da çok hoş bir görüntü elde etmiş olursunuz . Yarasa kollu bu ferace modelleri de bu sezon kendinden çok bahsettirecek. Yarasa kolların içinden geçen kuşaklar da yeni sezon ferace modellerinin havasında gözle görünür bir değişiklik yapmaktadır ve altına giyilen stiletto ayakkabılar ile kontrast renklerin uyumunu yakalabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir