Yeşil Tunik Kombinleri

Categories ModaPosted on

Bayanların en çok tercih edip kullandığı tunik modellerini renklerine göre kombin yapmanızda yardımcı olalım dedik ve sizin için en güzel yeşil tunik kombinlerinden bahsetmeye karar verdik. Yeşil dedik mi o kadar çok yeşil tonu var ki hepsi ele aldık ve en güzel en şık kombinleri sizlere ulaştırmak istedik. Şimdi modellerimizi inceleyelim.

Pantolon ve Tuniğin Üzerine Eşarp Seçimi

yeşil tunik üzerine eşarp kombini

Yeşil tunik mi aldınız. İlk aklınıza gelen aslında beyaz pantolon olmalı. Yeşilin varlığını en iyi yansıtan  parçalardan biridir beyaz pantolon modelleri. Resimdeki gibi içinde yeşil tonlar barındıran bir eşarpla da  uyumlarsanız. Sizden şıkı olmayabilir. Eğer daha da klasik kılmak isterseniz kombininizi stiletto ayakkabılarınızı yanınıza almayı unutmayın.

Spor Havayı Yakalamak İçin;

yeşil tunik kombin

Spor  havadan memnun iseniz klasiklik her zaman tercihiniz değil ise siz o zaman yeşil tunik modellerini jean  pantolonlarınızla  kombinleyenlerden olmanız gerekir. Altına oxford ayakkabı tercihiniz ile  şık olabilirsiniz.

Etnik Desenler

etnik desenli yeşil tunik kombinleri

Etnik desenleri olan tunikler benimde her zaman en çok tercih ettiğim modellerdir. Desenleri olan içinde farklı renkler olan modeller kombin yaparken sizin işinize çok yarayacak. Desenlere uyumlu banko rengi seçerek daha güzel kombinler yapabilirsiniz.

Çiçek Desenleri

yesil-desenli-tunik-kombini-önerileri

Kendini çiçek desenleri ile mutlu edenleri de unutmadık tabi ki. Yeşilin her tonunu çiçek desenleriyle kullanabilirsiniz.  Yeşil demek doğa demek yeşil de doğayı en iyi yansıtan renk olacağına eminiz. Bu yüzden yeşil çiçekli tuniklerinizi de düz renkteki pantolon ya da etek modelleri ile kombinleyebilirsiniz.

Yeşil Renk Tunikle Kombin Olabilecek Renkler

yeşil rengi ile uyumlu renkler

Yazımızın sonuna gelirken son olarak yeşil ile uyumlu renkler hangileri onları bir özetleyelim istedik.  Öncelikle yeşil kendi türleriyle uyumludur ve kombinlerde başarılı sonuçlar verir. Kendi türlerinden kastım. Mesela koyu yeşile açık yeşil uyumludur. Mavi kot renkleri, hardal rengi, siyah ve beyazda yeşille en uyumlu renkler arasındadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir