Zayıf Gösteren Giyim Tarzı

Categories ModaPosted on

Sizde biraz kilo mu aldım diyorsunuz. Bu kilolarımı nasıl kamufle etmeliyim mi diye soruyorsunuz. Aslında biraz kilo vereceğim  zaten ama o zamana kadar önerimi istiyorsunuz size madde madde zayıf  gösteren giyim tarzını anlatayım.

GİYİM TARZINIZ İLE ZAYIF GÖZÜKEBİLİRSİNİZ!

Madde 1- Korse kullanın.

Korseler bir bedene kadar incelmenizi sağlar hatta vücut şeklinizi düzene sokak kendinizi daha mutlu hissetmenizi sağlar.

Madde 2-  Daha salaş kıyafetler bakın.

Dökümlü modelleri giymekte fayda var. Eğer karın gögüs  bölgenizde fazlalıklar var ise daha dökümlü kıyafetler kullanarak kumaş ile fazla kilolarınızı gizleyebilirsiniz. Yalnız ok fazla kilonuz yok ise  bol kıyafetleri kullanarak daha da kilolu bir görünüme ulşabilirsiniz. Kendinizi çok az kilolu görüyorsanız ki öyleyseniz daha vücudunuza oturan modeller kullanmalısınız.

zayif gösteren kadın giysileri

Madde 3- Tabi ki çizgiler…

Çizgiler her zaman kurtarıcımızdır. Ama aman dikkat yönüne yatay çizgiler kullanıp zayıf olayım derken daha kilolu görünmeyelim. Bluz modellerinde, elbise modellerinde dikey ince çizğileri kullanarak çok zarif ve zayıf bir görünüm yakalabilriz.

Madde 4- Renkler

Renk seçimi en önemlisidir. Siyah bilindiği gibi her zaman zayıf gösterir. Çok kilolu isek zaten açık tonlardan kesinlikle kaçınmalıyız. Hatta baştan aşağı tek renk giyinmek her zaman işe yaramıştır.tek renk daha zayıf gösterir vücudumu.

Madde 5- Ütülü pantolonlar

Eğer bacaklarımız kalın size kesinlikle dolabınızdan eksik olmayacak parçalardan bir tanesi de ütü ile çizgi yapılmış pantolonlardır.Pantolonlara yapılan bu ütü çizgisinin asıl amacı bacakları daha ince göstermektir.Böylece daha zarif ince bacak görünümüne sahip olup kombinlerinizi daha iyi yapabilirsiniz.

Madde 6 – Büyük desenler olmamalı!

Kilolarını büyük desenleri kıyafetleri kullanarak daha fazla belirginleştirmiş olursunuz. Bu yüzden daha çok büyük desenli geometrik modellerden kaçınmalısız.

Madde 7- Kurtarıcı topuklu ayakkabılar.

Topuklu ayakkabılar burada da karşımıza çıktı.topuklu ayakkabıları kullanarak daha dik bir duruş sergileriz ve buda her zaman bizim daha ince ve zarif durmamazı sağlar.

Madde  8-  ve aksesuarlar

Aksesuarları boyunda kullanarak üst bölgemizde fazlalığımız varsa eğer onu kolye üzerine yoğunlaştırmış oluruz.

Bütün bu zayıf görünmek için hilelerden kurtulup, zayıflamanız dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir