Zühre 2016 Sonbahar Kış Kreasyonu

Categories ModaPosted on

Tesettürlü bayanlar için pardösü kap ve mantonun doğru noktalarından biri olan Zühre markasını inceleyelim. Zühre önem verdiği alanda başarıya ulaşmış tasarımları ile bu sezonda da şıklığınızın adresi olabilir. Zühre tesettür giyim 2016 sonbahar kış koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde tanıttı. 2016 Sonbahar kış modelleri her zamanki gibi oldukça beğeni topladı.  Soğuk havalarda mont pardösü kaban ve daha fazla dış giyim seçeneklerini Zühre markasının ürünleriyle değerlendirebilirsiniz.

Modern kumaşları ve değişik tasarımları ile kendinizi farklı hissedeceğiniz bir Zühre var artık.. Zühre 2016 sonbahar kış koleksiyonunda tesettürlü bayanları ince dokunuşlarıyla değiştirecektir.

Pardösü Kaban Modelleri

zühre 2016 pardösü modelleri

Zühre giyim bu sezon haki renginin yoğunluğu altında çalışmaya devam ediyor. Sezonun modası olan haki kabanlarda kemer ve kuşak aksesuarları kullanılmadan geçilmemiş. Bazı kaban seçimlerinizde sizde zührenin çift renkli geçişli modellerini tercih edebilirsiniz.

Kot Detaylar

2016 zühre kot pardesuleri

Tabi ki kot kumaşlarda unutulmamış koleksiyonda. Diğer markalara nazaran kot kumaşlarda dantel yerine renkli nakışlar ve püsküller kullanılarak daha farklı stiller yakalanmıştır.

Deriler Yeni Sezonda Öne Çıkacak

zuhre tesettür giyim 2016 deri pardesü modeli

Deriler 2016 sezonunda her zamanki yerlerini almış. 3 senedir kabanlarda kullanılan deri garniler artık modanın baş noktalarından biri oldu diyebiliriz. Derili kaşe kabanların asimetrik kesimleriyle çok şık bir duruş sergileyebilirsiniz.

Yeni Sezon Kışlık Pelerin Modelleri

Zühreden pelerin 2016 koleksiyonu

Pelerinlerde küçük büyük seçimler yapabilirsiniz. Hatta çift taraflı pelerini sonbahar bitmeden kullanabilirsiniz. Büyük bedenlerde de en ideal pelerin modelleri diyebilirim.

Kapşonlu Kap ve Kabanlar

2016 Zühre kışlık giyim ürünleri

Son olarak kapşonlu kap – kaban modellerini tercih edebilirsiniz. Daha spor bir hava katan bu modelleri kombneleriniz de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem kapşonlu modeller kullanım kolaylığı açısından daha pratik.. Değil mi?

Zühre’den 2016 İçin Yeni Tanıtım Videosu

Kısa bir süre önce Zühre pardesü markası 2016 sonbahar kış sezonu koleksiyonu’nu yeni hazırladığı tanıtım videosu ile tanıttı. Bu tanıtım videosunu siz değerli takipçilerimize de aktaralım istedik.

https://www.youtube.com/watch?v=EPq_myNjrCA

Zühre 2016 Kış Fiyatları

Zühre 2016 sonbahar kış modasına dair her parçada modern tasarımlarını göstermiştir. Yeni tasarımlarını 100 lira ile 400 lira arasında sahip olabilirsiniz. Zühre’nin birçok mağazasının modellerine sahip olma şansını kaçırmayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir