Zümrüt Yeşili Tesettür Nişanlıklar

Categories ModaPosted on

Sonbahara geldik hatta kış bile yaklaştı diyebiliriz. Hayatlarını birleştirmeye karar veren mutlu çiftler ilk adımları olarak nişan merasimlerini hazırlamaya başlamışlardır. Yaza da artık evlilik programlarını yaparlar. Bizde düşündük nişan merasimleri için tesettürlü bayan ziyaretçilerimizin yardımına koşalım dedik. Tesettür nişanlık modellerini sizler için tek tek seçtik .

Bu dönem tesettür nişanlıklarında karşımıza en çok çıkacak renk olan zümrüt yeşili rengini sizlere en güzel tasarımlarla birleştirerek önermeye çalıştık. Zümrüt yeşili tesettür nişanlıklar bu sezon sizlerin ilk tercihi olacak. Zümrüt yeşilini o gün üzerinizde gördüğünüz an içiniz ısınmaya başlayacak. Uzatmadan sizin için modellerimize bir göz atalım.

Altının Zümrütle Olan Kombin Uyumu

zümrüt rengi tesettür nişanlık

Zümrüt yeşilinin en gözde yan rengi tabi ki altın sarılarıdır. Sizde yeni nişanlanacaksanız zümrüt yeşili tesettür nişanlık tercihiniz ise zümrüt yeşilini tamamlayan sarı işlemeli modeller tercih edebilirsiniz. Resimdeki model ile sade bir nişanlığa sahip olmuş olursunuz. Eşarp seçiminiz kesinlikle şal olmuş olup düz ve tek renk olursa daha minimal bir nişanlık seçmiş olursunuz.

Yeşille Bordo Kombinleri

zümrüt yeşili tesettür nişanlık modelleri

Aslında uymaz dersiniz ama bakın bordo rengi zümrüt yeşiline nasılda yakışıyor. Zümrüt yeşili hangi renklerle kombinlenir derseniz. Bordo rengi ilk tercihlerimizden olur. Eğer sizde fiziğinize güveniyorsanız bu balık tarzı elbise modellerini zümrüt yeşili ve bordo uyumunu tercih ederek nişanınız da kullanabilirsiniz.

Şifon Seçimler ile Çok Şık Olacaksınız…

zümrüt yeşili tesettür nişanlıklardan favorimiz

En göz alıcısı ise şifon tercihleriniz olacaktır. Şifon salaş modellerin içinde kendinizi çok farklı hissedeceksiniz.

Tarlatan Desenlerini Es Geçmeyin

2016 zümrüt yeşili tesettür nişanlık modeli

Son olarak biraz kokoşluk var böyle benim nişanlığım kocaman kabarık olsun derseniz zümrüt yeşili tarlatanlı nişanlık modellerini de tercih edebilirsiniz.

Zümrüt Yeşili Nişanlık  Modelleri Bulabilmeniz İçin Tesettür Abiyelere Göz Atın

Bir çok abiye modeli zümrüt yeşili nişanlık bulmanızda size yardımcı olabilir. O yüzden sadece nişanlık olarak aramalar yapıp kendinizi paralamanıza gerek yok. Dilerseniz tesettür abiyeleri linke tıklayarak inceleyebilirsiniz. Güzel günleriniz de umarım zümrüt yeşili tesettür nişanlık tercihleri ile sizlere yardımcı olabilmişizdir. Mutluluğunuzun her daim bitmemesi dileği ile…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir